Chivas Regal Ultis 40% 0,7L

Značka: Chivas Regal
3 799 Kč
Skladem

Chivas Regal Ultis představuje první míchanou sladovou whisky v histori značky Chivas Regal, která vzdává poctu pěti master blenderům whisky, jenž od roku 1909 pro značku Chivas Regal pracovali. Exkluzivní a pečlivě smíchaná směs navazuje na pět jejich generací obsahem pěti vynikajících druhů single malt whisky: Strathisla, Tormore, Longmorn, Allt A’Bhainne a Braeval. Obsah alkoholu 40 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chivas Regal je nejprodávanější prémiová blended whisky s tradicí z roku 1801, která je považována za globální ikonu ve svém odvětví a ztělesnění nejlepšího stylu a exkluzivity. Chivas Regal je vícedruhová míchaná sladová whisky, která je prodávána ve více než 150 zemích po celém světě. Domovem této ikonické whisky je nejstarší palírna Skotské vysočiny Strathisla Distillery, která funguje již od roku 1786. Příběh značky Chivas Regal sahá do první poloviny 19. století, kdy se v míchání vyzrálých sladových a obilných whisky proslavili bratři James a John Chivasovi, jejichž tradice je dodnes předávána z generace na generaci.

 

TASTING NOTES 
Chuť: Sametová chuť hořké čokolády na patře ustu­puje květinovým tónům a nádechu sladu.
Aroma: Bohaté vícevrstvé aroma s náznakem suše­ného ovoce, máslového karamelu a hořké čokolády. 
Barva: Sytě měděná, přecházející do jantaru. 


SERVÍROVÁNÍ
Chivas Regal Ultis se nejčastěji servíruje do tastingových, popř. speyside či glencair skleniček. Tuto whisky si vychutnáte nejlépe čistou, na ledu nebo s kapkou vody, která otevře její bohaté chutě a aroma.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skotská, Chivas Regal
Značka: Chivas Regal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: