Chivas Regal

Historie

Značka Chivas Regal je žádaná po celém světě. Prodává se ve více než 150 zemích. Proč? Protože její tradiční recept je považovaný za ikonu luxusu a vytříbené chuti. Je to vícedruhová míchaná (blended) whisky, jejíž domovem je palírna ve Skotsku. Na vysočině Strathisla Distillery se zrod této whisky datuje od poloviny 19. století. Pod palcem ji měli bratři Chivasovi.

Jakou whisky máme?

V naší nabídce najdete whisky staré 12yo, 18yo nebo 25yo. Tyto dlouho zrající whisky jsou lahůdkou, která zvyšuje exkluzivnost každého baru či domácnosti. Každá druh chutná trošku jinak. Chivas Regal 12yo se pyšní bohatou krémovou chutí zelených jablek doplněnou o lískový ořech, karamel a vanilku. Chivas Regal 18yo vás učaruje sametovou chutí hořké čokolády s nádechem sladkosti. U Chivas Regal 25yo si vychutnáte elegantní chuť bohatou na krémové zakončení. Oceníte tón toffee a vanilkového pudinku.

Dále máme v nabídce Chivas Regal Icon, která potěší svojí stoupající sběratelskou hodnotou. V ČR je pouze v limitovaném množství. Icon obsahuje tóny medu, vanilky a hořké čokolády. Chivas Regal Ultis je díky pečlivému výběru sudů velice chutná whisky. Pocítíte sametovou chuť hořké čokolády, která následně ustoupí květinovým tónům a nádechu sladu. Chivas Regal Extra vás překvapí bohatou chutí s náznakem sladkého hruškového siru­pu, vanilkového karamelu, mandlí a skořice.

8 položek celkem

Cena

7996299
17996299

Značky

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 8