Chivas Regal Extra 13y Oloroso Sherry 40% 0,7L

Značka: Chivas Regal
799 Kč
Skladem

Chivas Regal Extra 13Y Oloroso Sherry je součástí nové kolekce 13letých whisky, jež je inspirována průkopnickými whisky blendery a zakládajícími bratry Chivasovými. Whisky v této kolekci získávají extra chuťové tóny díky dozrávání v různých typech sudů (po sherry, rumu, žitné nebo tequile). Chivas Extra 13 Oloroso Sherry se vyznačuje bohatou chutí s náznaky hruškového sirupu, vanilkového karamelu, skořice a mandlí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chivas Regal je nejprodávanější prémiová blended whisky s tradicí z roku 1801, která je považována za globální ikonu ve svém odvětví a ztělesnění nejlepšího stylu a exkluzivity. Chivas Regal je vícedruhová míchaná sladová whisky, která je prodávána ve více než 150 zemích po celém světě. Domovem této ikonické whisky je nejstarší palírna Skotské vysočiny Strathisla Distillery, která funguje již od roku 1786. Příběh značky Chivas Regal sahá do první poloviny 19. století, kdy se v míchání vyzrálých sladových a obilných whisky proslavili bratři James a John Chivasovi, jejichž tradice je dodnes předávána z generace na generaci.

 

TASTING NOTES 
Chuť: Bohatá chuť s náznaky sladkého hruškového siru­pu, vanilkového karamelu, mandlí a lehce kořeněné skořice. 
Aroma: Náznaky ovocné sladkosti, tóny zralého ovoce, zázvor.
Barva: Tmavá jantarová. 


SERVÍROVÁNÍ
Chivas Regal Extra si vychutnáte nejlépe čistý, na ledu nebo s kapkou vody, která otevře bohaté chutě a aroma. Jedná se také o vhodný základ do klasických whisky koktejlů, jako například Rob Roy nebo Boulevardier.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skotská, Chivas Regal
Značka: Chivas Regal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: