Akce
Kód: 118

Beefeater 0,7L

Neohodnoceno
349 Kč 469 Kč Sleva 26 % 288,43 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Beefeater London Dry je prémiový gin, který se jako jeden z mála ginů stále destiluje v Londýně tradičním způsobem. Vyrábí se macerací devíti přírodních bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Díky zkušenostem master distillera Desmonda Paynea vzniká v Beefeater Distillery unikátní destilát s hlubokou tradicí a jedinečným charakterem. Jedná se o čistě přírodní produkt bez obsahu cukru a dochucovacích esencí. V jeho chuti můžete ucítit jalovec, jemné tóny citrusů, kořeněný koriandr a zemitou anděliku. Představuje výborný základ pro různé koktejly. Obsah alkoholu 40 %.

Kategorie: Giny, Beefeater
Značka: Beefeater

Beefeater je prémiový gin, který se jako jeden z mála ginů stále destiluje původní metodou v srdci Londýna. Vyrábí se metodou steeping – dvacetičtyř­hodinovou macerací bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Své jméno získal po legendě spojené se strážci Toweru (dnešní pevnost, v níž jsou uloženy korunovační klenoty britské královské rodiny), kterým je přezdíváno „Beefeaters“. Jelikož tito strážci jsou velkou tradicí Londýna, stejně jako Beefeater gin, je jejich symbol znázorněn na každé lahvi Beefeater ginu. Beefeater gin je stále vyráběn podle původní receptury ze 70 let 19. století v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

 

TASTING NOTES
Chuť: Lehce charakterizova­telná chuť se silným jalov­covým tělem, svěžím citru­sovým nádechem a intenzivní dlouhou dochutí, v závěru dobře rozpoznatelný kori­andr a pomerančová kůra.
Aroma: Dominantní jalovec, svěží citrusové aroma s květi­novým suchým nádechem v pozadí.
Barva: Průzračně čirá.

SERVÍROVÁNÍ
Servírujeme především jako součást koktejlů, např. Beefeater & Tonic (B&T) s plátkem citrónu a pomeranče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: