Beefeater

Historie

Beefeater je gin prémiové kvality, který si jako jeden z mála ginů udržel původní metodu destilace. Vyrábí se metodou steeping – dvacetičtyř­hodinovou macerací bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Své jméno získal po strážcích Toweru (jsou zde uloženy korunovační klenoty britské královské rodiny), kterým se říká „Beefeaters“. Strážci jsou velkou tradicí Londýna, proto je jejich symbol znázorněn na každé lahvi Beefeater ginu. Beefeater gin se stále v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

Jaký gin vybrat?

  • Beefeater Crown Jewel byl v limitované edici vzkříšen na základě poptávky od barmanů. Při degustaci ucítíte tradiční chuť s lehkým citrusovým charakterem, chutí fialky a velmi su­chou až pepřovou dochutí.
  • Beefeater London Dry ohromí svou klasickou jalovcovou chutí, která je doplněná o citrusový nádech a intenzivní dlouhou dochuť. Na závěr se připojí kori­andr a pomerančová kůra.
  • Beefeater 24 obsahuje 12 rostlinných složek, jako jsou například grapefruity, kůra ze sevillských pomerančů nebo japonský čaj Sencha. Díky tomu se klasická jalovsková chuť zjemní, je vhodný do koktejlů. Překvapí vás tón fialek.
  • Beefeater Pink má delikátní a osvěžující chuť jalovce zjemněného jahodami. Během výroby se dává pozor, aby se kvalita ginu přidáním jahodové chutě nesnížila.
  • Burrough’s Reserve leží 4 až 6 týdnů v pečlivě vybraných dubových sudech po bílém a červeném víně z Bordeaux. Těšit se můžete na výraznou jalovcová chuť s tóny sušeného ovoce a lékořice. Dochuť tohoto ginu je intenzivní a dlouhá.
4 položek celkem

Cena

3691799
13691799

Značky

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 4