Beefeater "24" 45% 0,7L

Značka: Beefeater
689 Kč
Skladem

Beefeater 24 je superprémiový gin s dokonale vyváženou chutí. Obsahuje 12 vysoce kvalitních rostlinných složek, jako jsou například ručně loupané grapefruity, kůra ze sevillských pomerančů nebo japonský čaj Sencha. Díky svému jedinečnému přírodnímu složení je velmi jemný, a dá se proto skvěle využít jako přísada do koktejlů. Obsah alkoholu 45 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beefeater je prémiový gin, který se jako jeden z mála ginů stále destiluje původní metodou v srdci Londýna. Vyrábí se metodou steeping – dvacetičtyř­hodinovou macerací bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Své jméno získal po legendě spojené se strážci Toweru (dnešní pevnost, v níž jsou uloženy korunovační klenoty britské královské rodiny), kterým je přezdíváno „Beefeaters“. Jelikož tito strážci jsou velkou tradicí Londýna, stejně jako Beefeater gin, je jejich symbol znázorněn na každé lahvi Beefeater ginu. Beefeater gin je stále vyráběn podle původní receptury ze 70 let 19. století v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

Beefeater, světově nejoceňovanější gin, odhaluje nový sofistikovaný design oblíbeného superprémiového ginu Beefeater 24. Originální láhev, inspirovaná dekorativním stylem Arts and Crafts 20. století, je ozdobena reliéfními květinovými vzory, které v sobě odrážejí dvanáct rostlinných složek, tzv. botanicals, ukrytých ve spiritu. Nápadně červený design nejenomže nechává Beefeater 24 vyniknout mezi ostatními láhvemi, ale zároveň jej pomůže zákazníkům odlišit od ginu Beefeater Dry. 

 

TASTING NOTES
Chuť: Měkká, s dominant­ním jalovcem následovaným čajovým závojem, lékořicí a tónem fialek. Velmi dlouhá citrusová dochuť.
Aroma: Dominantní jalovec, levandule, čaj a grapefruitová kůra.
Barva: Průzračně čirá.SERVÍROVÁNÍ
Servírujeme především jako součást koktejlů, např. Beefeater & tonic (B&T).

Doplňkové parametry

Kategorie: Giny, Beefeater
Značka: Beefeater

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: