La Hechicera Reserva Familiar 0,7L

Značka: La Hechicera
ZDARMAZDARMA
La Hechicera Reserva Familiar 0,7l+kartonek
999 Kč
Skladem

La Hechicera (španělsky „čarodějnice.“) je rum vyráběn podle tradičních metod bývalých španělských kolonií. To znamená, že se skládá výhradně z destilátů získaných kontinuální destilací fermentované melasy. Tato metoda destilace přispívá k tomu, že rum La Hechicera je velmi hladký, jemný a vybalancovaný, neboť obsahuje relativně nízkou hladinu kongenerů. To je ideální pro extra vyzrálý rum jako La Hechicera, protože umožňuje stárnout rumu několik desetiletí, aniž by se stal v sudu příliš agresivním nebo silným.

La Hechicera reserva familiar dozrává v horkém a vlhkém mikroklimatu Barranquilly. Výsledkem je komplexnost, dřevitost a hloubka dodávající tomuto rumu jeho výrazný charakter. Můžete tak očekávat hluboký dřevitý rum s tóny typickými pro Karibik, následně v ústech ucítíte výrazné tóny tabáku a pražené kávy. Tradiční lahev s originální kolumbijskou pečetí přitahuje zvědavé pohledy a samotný obsah je odborníky označován jako "tekuté zlato". La Hechicera byl vyhlášen v San Franciscu rumem roku 2013.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rum LA HECHICERA je vyráběn pod pečlivým dohledem kolumbijské rodiny Riascos po více než tři generace. Vše začalo ve starodávném přístavu BARRANQUILLA, zasazeným u řeky Magdalena a křivolakého pobřeží Karibského moře. Zde stojí malá nenápadná budova, kde už více než dvacet let zraje ten nejlepší řemeslný rum v Kolumbii. La Hechicera je španělský výraz pro kouzelnici. Je oslavou svůdné krásy kolumbijské krajiny, pestré přírody Karibiku a neodolatelným půvabem národa. Kolumbie vyzařuje magickou auru, která vás okouzlí při prvním setkání, stejně jako rum La Hechicera. 

TASTING NOTES

CHUŤ: Sytá chuť po švestkovém džemu, hořké čokoládě a tabáku s kořeněnými tóny chilli, černého pepře a skořice.

Aroma: Kávové a čokoládové aroma s tóny máty a vanilky.

Barva: Sytě rudohnědá.

SERVÍROVÁNÍ

Servírujeme v čisté podobě v degustační skleničce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: