Bumbu XO

Značka: Bumbu
899 Kč
Skladem

Tento ručně vyráběný rum zraje až 18 let v sudech po americkém bourbonu a následně 6 měsíců v sudech po španělském sherry. Neobsahuje žádná umělá barviva ani příchutě, ale jen ručně vybranou cukrovou třtinu od panamských pěstitelů a čistou pramenitou
vodu. Bumbu XO se destiluje a zraje v Panamě s použitím destilátu starého více než 100 let. Aroma karamelu, dubu a vanilky doplňuje pomerančová kůra, pepřové koření a tóny kávy. Chuť je hladká a bohatá. Nejlepší je zejména čistý nebo na ledu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný, zcela organický rum Bumbu je skutečnou karibskou legendou. Původní recept stvořili v 17. století námořníci a obchodníci ze Západní Indie na Barbadosu. Karibské ovoce a koření smíchali s rumem, aby zvýraznili jeho chuť, a nazvali ho Bumbu. I v dnešní době je Bumbu připravován podle originálního 400 let starého receptu. V současné době Bumbu vzniká v původní barbadoské palírně West Indies Rum Distillery, založené roku 1893. Je destilován z té nejkvalitnější cukrové třtiny pečlivě vybrané z osmi zemí Karibiku a Jižní Ameriky. Díky až 15letému zrání vzniká hladký, komplexní a vyvážený rum. Rumy Bumbu sklidily řadu ocenění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: