Bumbu Original

Značka: Bumbu
799 Kč
Skladem

Bumbu je ručně vyráběn na Barbadosu na základě 400 let starého originálního receptu v palírně West Indies Rum Distillery, založené roku 1893. Voda, ze které je stvořen, je tou nejčistší na světě – je přirozeně filtrována korály na bardabodských vápencích. K jeho výrobě se používá cukrová třtina pečlivě vybraná z osmi karibských zemí. Díky až 15letému zrání je neuvěřitelně vyvážený a hladký. Bohaté aroma madagaskarské vanilky a jemného karamelu doplňuje ožehnutý dub. Chuť je hladká s tóny skořice, pražených ořechů
a nového koření, dokonale namíchanými pro dosažení jemné sladkosti a lehkého a hladkého závěru. Chutná čistý nebo jako součást koktejlů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný, zcela organický rum Bumbu je skutečnou karibskou legendou. Původní recept stvořili v 17. století námořníci a obchodníci ze Západní Indie na Barbadosu. Karibské ovoce a koření smíchali s rumem, aby zvýraznili jeho chuť, a nazvali ho Bumbu. I v dnešní době je Bumbu připravován podle originálního 400 let starého receptu. V současné době Bumbu vzniká v původní barbadoské palírně West Indies Rum Distillery, založené roku 1893. Je destilován z té nejkvalitnější cukrové třtiny pečlivě vybrané z osmi zemí Karibiku a Jižní Ameriky. Díky až 15letému zrání vzniká hladký, komplexní a vyvážený rum. Rumy Bumbu sklidily řadu ocenění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: