Martell Chanteloup XXO 0,7 l 40 %

Značka: Martell
6 900 Kč
Skladem

Své jméno získal po historickém zámku Chanteloup poblíž francouzského Cognacu. Namíchán sklepním mistrem Christophem Valtaudem až ze 450 velmi starých eaux-de-vie, okouzlí svou sytou jantarovou barvou s třpytivými odlesky. Aroma medu a meruňky doplňují tóny fíků, mandlí a vlašských ořechů. Chuť je plná, vyvážená, silná a elegantní s pozoruhodně dlouhým závěrem. Obsah alkoholu 40 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koňakový dům Martell patří mezi nejstarší společnosti zabývající se výrobou koňaku. Založil ho Jean Martell již roku 1715. Martell je symbolem výjimečnosti již od svého zrození. Po 300 let své existence představoval součást královských a císařských dvorů. Vychutnávaly si jej významné historické osobnosti, jako byl Jiří IV., Napoleon III., František Josef I., Alžběta II. a mnoho dalších. V současnosti skrývá společnost ve svých sklepích nejcennější eaux-de-vie neboli hroznové destiláty,
z nichž pár kusů bylo vyrobeno již v roce 1830 – ty se používají při výrobě těch nejvzácnějších koňaků, jako je například L‘Or de Jean Martell.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koňaky
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: