Havana Club

O značce

Havana Club, jakožto přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Značka Havana Club se přísně zaměřuje na své know-how, jen díky němu si udržela umění “aneja miento” - umění destilace, zrání a míchání. 

Jakou variantu vybrat?

Na výběr máte z několika variant. 

  • Havana Club Anejo Especial je velmi kvalitní 5letý rum s charakteristickou vůní. Zrání tohoto rumu probíhá v dubových sudech. Ze začátku se používají staré sudy, následně mladé sudy. Chuť tohoto rumu připomíná vanilku a tabák.
  • Havana Club Selección de Maestros se vyrábí speciálním procesem. Díky tomu je tato varianta chuťově opravdu jemná. Díky své výjimečnosti získal mnohá ocenění. Při pití si vychutnáte sladký tabák, kávu a kandované ovoce.
  • Havana Club Anejo 15 Anos Grand Reserva se řadí mezi velmi vzácné rumy. Je to výsledek těch nejlepších starých kubánských rumů. Možná proto ho mnozí znalci označují za nejlepší rum na světě. Jeho unikátní proces zrání zcela eliminoval chuť alkoholu. Navíc je při pití příjemně cítit vanilka, kakao, čokoláda a nakonec tabák.
  • Havana Club Tributo 2017 je nový prestižní rum. Namíchal ho Asbel Morales ze směsi ručně vybraných základových rumů a staré alkoholové báze. Chuť výsledného rumu je suchá s náznaky sušeného ovoce a kokosu. Pocítíte také čokoládu, tabák a kávu.
  • Havana Club Unión vytvořil mistr rumu Asbel Morales a znalec doutníků Fernando Fernandez. Díky tomu vznikl kousek, který se skvěle hodí k doutníku Cohiba. Chuť tohoto rumu je dřevitá se špetkou čokolády a vanilky.
  • Havana Club Anejo 7 je skvělý pro pomalé vychutnávání. Výroba tohoto rumu trvá minimálně 14 let, přičemž každý použitý rum je aspoň 7 let starý. Potěší chuť sladkého ovoce a tabáku, které se dohromady skvěle doplňují.
  • Havana Club Anejo 3 Anos je kombinací rumů, které minimálně 3 roky zrály v sudech z bílého dubu. Díky této výrobě je jeho chuť velmi jemná a lehká. Skvěle se hodí do míchaných drinků - Cuba Libre, Mojito nebo Daiquiri.
6 položek celkem

Cena

4298879
14298879

Značky

Značka

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 6