Beefeater Pink-Tonic 0,25L

49 Kč
Skladem

Beefeater Pink&Tonic ve formátu ready to drink, tedy připraveno k okamžité konzumaci. Vychutnejte si dokonale namíchaný gin&tonic na bázi Beefeater Pink kdykoliv a kdekoliv. Beefeater Strawberry Pink je delikátní a osvěžující gin. Proces výroby tohoto prémiového ginu probíhá v destilerce Beefeater v srdci Londýna. Začíná destilací ginu Beefeater Dry a ovocné chuti je dosaženo přidáním výhradně přírodních jahodových esencí, aniž by tím utrpěla vynikající kvalita ginu. I když se produkt vyznačuje výrazným ovocným jahodovým aroma, má charakteristický závěr s tóny jalovce. Obsah alkoholu je 4,9 % v 0,25l balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beefeater je prémiový gin, který se stále vyrábí v Londýně podle původní receptury z 70. let 19. století v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna. Destiluje se původní metodou steeping – dvaceti čtyřhodinovou macerací bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Beefeater získal své jméno po legendě spojené se strážci Toweru - dnešní pevnost, v níž jsou dodnes uloženy korunovační klenoty britské královské rodiny. Strážci Beefeater jsou neodmyslitelným symbolem Londýna, proto jsou nedílnou součástí každé lahve Beefeater ginu.

TASTING NOTES:

Lehce charakterizova­telná chuť se silným jalov­covým tělem, svěžím citru­sovým nádechem a intenzivní dlouhou dochutí, v závěru dobře rozpoznatelný kori­andr a pomerančová kůra vytvářejí skvěle vyváženou chuť moderního ginu. V kombinaci s prémiovým tonikem vzniká jeden z nejmodernějších koktejlů dnešní doby - gin & tonic.

Vychutnávejte přímo z vychlazené plechovky nebo nalijte do sklenice plné ledu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: