Beefeater Crown Jewel 50% 1L ručně podepsaný Desmondem Paynem

2 999 Kč
Skladem

BEEFEATER CROWN JEWEL: NEJLEPŠÍ LONDON DRY GIN

Beefeater dovedl svůj charakteristický styl k absolutní dokonalosti a uvádí na trh ultraprémiový gin, který svou čistou chutí a nezaměnitelnou hloubkou stojí na vrcholu portfolia značky.

Beefeater, nejoceňovanější gin na světě, uvádí Beefeater Crown Jewel, který znovuobjevuje tradici a luxus a představuje to nejlepší v kategorii London Dry ginů značky. Moderně pojatý design inspirovaný britskými korunovačními klenoty ztělesňuje nadčasového ducha Londýna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beefeater Crown Jewel byl před více než deseti lety uveden pouze jako limitovaná edice a okamžitě se stal vysoce ceněným spiritem mezi barmany po celém světě. Nyní slaví svůj návrat. Vylepšená verze originální receptury Beefeater London Dry má zvýšený obsah alkoholu na 50 %, který dává více vyniknout citrusovým tónům grapefruitové kůry, která spolu s dalšími devíti bylinami obohatila původní recepturu. Beefeater Crown Jewel je dokonale vyvážený gin s čistou chutí a nezaměnitelnou hloubkou.

Lahev nové edice ginu Beefeater Crown Jewel je vyvedena v temně červené barvě odkazující na karmínový odstín rubínů, zatímco hrany jsou inspirovány brusem vzácných kamenů na britských korunovačních klenotech. Charakteristický hranatý tvar lahve navazuje na design celé produktové řady Beefeater.

 Ještě před samotným uvedením na trh získal Beefeater Crown Jewel sedm medailí na mezinárodních soutěžích lihovin, včetně dvojitého zlata na International Spirits Challenge 2022 a zlata na soutěžích San Francisco Wine & Spirits Competition 2022, International Wine & Spirits Competition 2022 nebo World Gin Awards 2022.

 Desmond Payne MBE, master distiller značky Beefeater k uvedení nového ginu říká: „Beefeater Crown Jewel je zdokonaleným vyjádřením našeho ikonického stylu a je jedním z mých nejoblíbenějších ginů v našem portfoliu. Kvůli jeho plnému, zaoblenému a celistvému aroma nám barmani doslova bušili na dveře, abychom ho vrátili zpět. V chuti se objevuje svěží citrusová příchuť grapefruitu, která v závěru přechází do výrazných tónů tradičního jalovce. Na patře dlouho přetrvává hřejivý, kořeněný pocit s nádechem sladké lékořice a přechází do hlubokých citrusových tónů. Bylinné složky, tzv. botanicals, jsou skvěle vyvážené a poskytují dlouhou komplexní chuť od počátku až do samého konce. Vyšší obsah alkoholu 50 % ABV podtrhuje a umocňuje chuť všech 10 bylin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Beefeater
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: