Akce Tip Gravírování
Kód: 415

Chivas Regal 18yo 0,7L Pininfarina design Dárek: Karafa CHIVAS + 2 skleničky

6 hodnocení
1 599 Kč 1 321,49 Kč bez DPH

Chivas Regal 18 navazuje na úspěšnou spolupráci z předchozích let a uvádí spolu s prestižním italským studiem Pininfarina dárkové balení s dynamickým designem ukrývajícím ultraprémiovou skotskou whisky. Chivas Regal, světově oceňovaná skotská whisky, navazuje na úspěšnou spolupráci s prestižním italským studiem Pininfarina, stojícím za designem ikonických automobilových značek Ferrari a Maserati, a představuje limitovanou dárkovou edici osmnáctileté whisky Chivas Regal 18. Souznění moderního přístupu a společných hodnot obou značek v oblasti řemeslného zpracování, stylu i tradice, dalo vzniknout elegantnímu a zároveň dynamickému balení. Luxusní modré balení, obtáčející se okolo láhve, nechává skrze oválné výřezy vyniknout zlatavým odstínům luxusní whisky ukryté uvnitř. Čisté pojetí odráží harmonii chuti, zatímco aerodynamický vzhled představuje harmonii linií v klasickém designu.

Kategorie: Whisky, Chivas Regal
Značka: Chivas Regal

Chivas Regal je nejprodávanější prémiová blended whisky s tradicí z roku 1801, která je považována za globální ikonu ve svém odvětví a ztělesnění nejlepšího stylu a exkluzivity. Chivas Regal je vícedruhová míchaná sladová whisky, která je prodávána ve více než 150 zemích po celém světě. Domovem této ikonické whisky je nejstarší palírna Skotské vysočiny Strathisla Distillery, která funguje již od roku 1786. Příběh značky Chivas Regal sahá do první poloviny 19. století, kdy se v míchání vyzrálých sladových a obilných whisky proslavili bratři James a John Chivasovi, jejichž tradice je dodnes předávána z generace na generaci.

TASTING NOTES
Chuť: Sametová chuť hořké čokolády na patře ustu­puje květinovým tónům a nádechu sladkosti. 
Aroma: Bohaté vícevrstvé aroma s náznakem suše­ného ovoce, máslového karamelu a hořké čokolády. 
Barva: Sytě měděná, přecházející do jantaru. 

SERVÍROVÁNÍ

Chivas Regal 18yo se nejčastěji servíruje do tastingových, popř. speyside či glencair skleniček. Tuto whisky si vychutnáte nejlépe čistou, na ledu nebo s kapkou vody, která otevře její bohaté chutě a aroma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: