The Glenlivet Spectra 40% 3x 0,2L

Tip
27 hodnocení
Značka: The Glenlivet
2 399 Kč
Skladem

Limitovaná edice tří single malt whisky The Glenlivet Spectra je tou nejtajemnější whisky sadou všech dob. Elegantní černé balení s tajným chuťovým profilem si milovníci whisky mohou pomocí interakce s webem značky otestovat svoje schopnosti rozpoznat její jednotlivé složky. Nasaďte sluchátka, naskenujete QR kód a začnete degustovat. Balení Spectra je sada tří 0,2l lahviček o obsahu alkoholu 40 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Glenlivet je jedna z nejslavnějších skotských palíren, mimo jiné i díky strhujícímu příběhu svého zakladatele George Smitha. George Smith jako první z mnoha přihlásil v roce 1824 svou původně ilegální palírnu k legalizaci. Nejstarší licencovaná palírna ve Skotsku od roku 1824. Whisky z této palírny mají ovocnou chuť s explodujícím závěrem. Patří k nejprodávanějším single malt whisky na světě. Část produkce se používá do nejlepších míchaných whisky.

 

TASTING NOTES

Master distiller palírny The Glenlivet Alan Winchester, který za vznikem whisky The Glenlivet Spectra stojí, poodhaluje její tajemství. „Každá whisky v edici si hraje se smysly fanoušků whisky, je to výzva, aby se vydali na průzkumnou cestu, na které odhalí chuťové složky whisky. Záměrně uvádíme The Glenlivet Spectra bez jakýchkoli informací. Chceme, aby whisky milovníci otestovali své smysly a v digitálním světě je vyzkoušeli. Tasting notes budou odhaleny ke konci roku, tak buďte připraveni.“

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: