Chivas Regal Icon 0,7L

9 hodnocení
79 999 Kč
Skladem

Chivas Regal The Icon je luxusní blended whisky té nejvyšší kvality, která reflektuje dokonalé propojení tradice a zkušenosti současného master blendera značky Chivas Regal Colina Scotta. Unikátnost této whisky podtrhuje fakt, že je směsí zaniklých palíren (lost distilleries), které již nefungují a jejichž whisky existují pouze ve velmi omezeném množství. Obsah alkoholu 40 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chivas Regal je nejprodávanější prémiová blended whisky s tradicí z roku 1801, která je považována za globální ikonu ve svém odvětví a ztělesnění nejlepšího stylu a exkluzivity. Chivas Regal je vícedruhová míchaná sladová whisky, která je prodávána ve více než 150 zemích po celém světě. Domovem této ikonické whisky je nejstarší palírna Skotské vysočiny Strathisla Distillery, která funguje již od roku 1786. Příběh značky Chivas Regal sahá do první poloviny 19. století, kdy se v míchání vyzrálých sladových a obilných whisky proslavili bratři James a John Chivasovi, jejichž tradice je dodnes předávána z generace na generaci.

 

TASTING NOTES 
Chuť: Tóny medu, vanilky a hořké čokolády. Ty jsou vyváženy jemnými tóny lískových oříšků získanými při zrání v sudech, které ústí do neobyčejně dlouhého a lahodného závěru. 
Aroma: Bohatá, intenzivní vůně, vanilka a ovocitá sladkost. 
Barva: Tmavá sytě zlatá. 


SERVÍROVÁNÍ
Chivas Regal Icon si vychutnáte nejlépe čistý v tastingových, popř. speyside či glencair skleničkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skotská, Chivas Regal
Značka: Chivas Regal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: