Becherovka Unfiltered 38% 0,5L

Značka: Becherovka
259 Kč
Skladem

Becherovka Unfiltered je prémiový bylinný likér z ikonické rodiny Becherovky. Jedná se o 100% přírodní produkt bez chemických konzervačních látek, barviv, či jiných umělých látek a emulgátorů. Vyrábí se z čisté karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu a tajné směsi bylin a koření. Má přirozenou a bohatou chuť, díky které je perfektní jak samotná, tak i ve vašem oblíbeném drinku. Obsah alkoholu je 38%.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Becherovka je jedním z nejstarších likérů na světě. Již více než 200 let se vyrábí podle tajné receptury, která zajištuje její typickou hořkosladkou chuť a zlatavou barvu.
Historie Becherovky sahá do roku 1807, kdy obchodník Josef Vitus Becher (1769–1840) započal prodej Becherovky v krámku U Tří skřivanů pod jménem English Becher Bitter jako žaludeční kapky. Becherovka se vyvážela už v polovině 19. století a za dob ČSSR patřila k nejúspěšnějším vývozním artiklům. V současné době se vyváží do více než 40 zemí světa.

Becherovka Original je karlovarský hořkosladký bylinný likér (bitter), který si získal popularitu nejen v České Republice, ale také takřka po celém světě. Výrobní proces se i přes více než 200 let existence značky nezměnil a pro výrobu se využívají 100 % přírodní byliny a koření pocházející z celého světa. Becherovka vyniká ikonickým tvarem již od roku 1866, který se využívá dodnes. V roce 2016 získala Becherovka zlatou medaili v soutěži World Spirits Competition v San Franciscu.

 

TASTING NOTES
Chuť: Zjemněná chuť bylinné směsi se sladkým nádechem tvoří perfektní a povzbuzující aperitiv.
Aroma: Svůdné aroma exotického koření, hřebíčku, skořice a pomerančové kůry.
Barva: Zastřená slámově žlutá barva, připomínající patinované zlato.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: