Kód: 110

Becherovka Original 0,7L Kosher

Neohodnoceno
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem (> 5 ks)

Becherovka Original je skvělý aperitiv a léčivý digestiv, který chutná nejlépe ledově vychlazený, ideálně na -2 až -6°C. Využívá se také jako součást mnoha osvěžujících koktejlů, z nichž nejznámější je tzv. „Beton“. Ten v roce 2017 získal oficiální označení "Český národní koktejl" dle celonárodního hlasování Mezinárodní barmanské asociace IBA. Obsah alkoholu 38 %. Šarže košer prošla detailní kontrolou složení, postupu i technologií a získala košer certifikát s mezinárodní platností. 

Kategorie: Likéry

Becherovka Original je jedním z nejstarších likérů na světě. Již více než 200 let se vyrábí podle tajné receptury, která zajištuje její typickou hořkosladkou chuť a zlatavou barvu. Jedná se o 100% přírodní produkt bez chemických konzervačních látek, umělých barviv či emulgátorů.

Historie Becherovky sahá do roku 1807, kdy obchodník Josef Vitus Becher (1769–1840) započal prodej Becherovky v krámku U Tří skřivanů pod jménem English Becher Bitter jako žaludeční kapky. Becherovka se vyvážela už v polovině 19. století a za dob ČSSR patřila k nejúspěšnějším vývozním artiklům. V současné době se vyváží  do více než 40 zemí světa.

Becherovka Original je karlovarský hořkosladký bylinný likér (bitter), který si získal popularitu nejen v České Republice, ale také takřka po celém světě. Výrobní proces se i přes více než 200 let existence značky nezměnil a pro výrobu se využívají 100 % přírodní byliny a koření pocházející z celého světa. Becherovka vyniká ikonickým tvarem již od roku 1866, který se využívá dodnes. V roce 2016 získala Becherovka zlatou medaili v soutěži World Spirits Competition v San Franciscu. 

Přidělení košer certifikátu s mezinárodní platností předcházela návštěva a detailní kontrola karlovarské továrny rabínem Menachemem Kalchheimem.  Izraelský rabín dohlédl na vykošerování zařízení, zkontroloval suroviny a zapečetil tanky, ve kterých probíhá macerace, míchání, čiření a vymrazování Becherovky Original.

Každá lahev košer Becherovky Original je opatřena speciální zadní etiketou, na které je mimo textu v hebrejštině vytištěný i symbol „Košer – parve“.

TASTING NOTES
Chuť: Hořkosladká bylinná. Dominuje skořice, pomeran­čová kůra a hřebíček.
Aroma: Po bylinkách a koření.
Barva: Vyvíjí se v čase. Po stočení je světle žlutá, s dobou pak pak získává žlutý až medový nádech.


SERVÍROVÁNÍ
Servírujeme nejlépe ledově vychlazenou, ideálně na -2 až -6°C, nebo jako součást koktejlů, např. Beton.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: