The Blend

1 hodnocení
800 Kč
Momentálně nedostupné

Užijte si příjemné chvíle na zážitkovém programu The Blend a ponořte se do fascinujícího světa whisky. Díky The Blend si budete moci vyzkoušet unikátní řemeslo míchání whisky a jeden vzorek blended whisky si pro své potěšení připravit. Program Vám nejen umožní prohloubit znalosti o výrobě a historii věhlasné skotské blended whisky, ale také se dozvíte mnoho zajímavostí a aktuálních faktů od skutečného odborníka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Blend představuje profesionálně řízený edukačně-degustační program, který probíhá pod vedením Zdeňka Kortiše, sběratele a jednoho z největších českých znalců whisky. Zdeněk Kortiš působí jako whisky ambassador a lektor společnosti Jan Becher - Pernod Ricard a provozuje renomovaný bar The Black Stuff.

V průběhu 1,5 hodinového programu The Blend se můžete těšit na seznámení s příběhem skotské whisky a na zajímavé informace o historii, výrobě a portfoliu značky Chivas Regal. Budete moci ochutnat několik rozmanitých druhů whisky včetně grain whisky nebo single malt whisky ze čtyř hlavních skotských oblastí. Program vrcholí okamžikem, kdy si z vybraných druhů whisky budete moci namíchat originální vzorek blended whisky a odnést si jej domů.

Cena vstupenky zahrnuje:

  • Welcome drink
  • Degustaci 7 vzorků superprémiové whisky
  • Vlastní blend 15 cl.

Na stránkách www.theblend.cz naleznete nejbližší termíny programu The Blend, které se v České republice uskuteční. Vstupenku si můžete zakoupit přímo prostřednictvím uvedených odkazů či na webových stránkách Goout.cz. Sledujte nově oznámené termíny a nenechte si ujít jedinečnou příležitost zpříjemnit sobě nebo svým blízkým večerní program a proniknout do tajů blended whisky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: