Degustace whisky

3 hodnocení
9 999 Kč

90 minut ve společnosti profesionálního whisky ambasadora, který Vás provede  světem úžasných whisky a bourbonů.

Náš balíček obsahuje 5 lahví prémiové whisky a bourbonu (Aberlour 16YO, Chivas Regal 18YO, Four Roses Single Barrel, Jameson Makers Series, The Glenlivet Nadurra Oloroso Cask) , 90 minut řízené degustace s odborným výkladem ambasadora, dopravu a prezentační materiál.

Při koupi DEGUSTAČNÍHO BALÍČKU získáváte exkluzivní zážitek pro Vás či Vaše přátele ve Vámi zvoleném prostředí.

Náš ambasador Vás v dohodnutém termínu degustace provede rozmanitým světem whisky spojeném s odborným výkladem obohaceným o málo známé pikanterie jednotlivých vzorků.

Po dobu 1,5hod.degustace se budete velice dobře bavit a poznávat jednotlivé nuance a pokud budete chtít můžeme Vás seznámit i s jednoduchou mixologií.

Pro degustaci budete potřebovat pouze dobrou náladu a příjemný prostor pro max.15 osob. O degustační sklo a potřebné materiály se postará náš ambasador.

Detailní informace

Detailní popis produktu

90 minut ve společnosti profesionálního whisky ambasadora, který Vás provede  světem úžasných whisky a bourbonů.

Náš balíček obsahuje 5 lahví prémiové whisky a bourbonu:

Aberlour 16yo prochází dvojím procesem zrání (Double Cask Matured) s významným podílem sudů po sherry, čím dochází k perfektně vyváženému partnerství kořenitosti a ovocnosti. Tato whisky vyniká hloubkou, jemností a ovocnou sladkostí.

Chivas Regal 18yo je ultraprémiová skotská blended whisky, která je symbolem hrdosti společnosti Chivas Brothers a zárukou vyzrálé a delikátní jemnosti. Pro výrobu této osmnáctileté míchané whisky Chivas Regal Gold Signature je vybráno jen několik tisíc nejlep­ších sudů zrajících v oblasti Speyside v městečku Keith.

Four Roses Single Barrel se stáčí vždy pouze z jednoho sudu. Každá lahev je zcela unikátní a na její ručně psané etiketě najdete jak číslo sudu, tak i datum stáčení. Tento prémiový bourbon má ucelené, plné tělo a překvapivě jemný a hladký dlouhý závěr, který je neuvěřitelně lahodný. Obsahuje náznak chuti zralých švestek a třešní s ovocným kořenitým aroma, v němž je cítit i javorový sirup a kakao.

Edice Jameson Makers Series vyzdvihuje talent a schopnosti lidí, kteří stojí za jejím vznikem. Stvořili ji tři důležití muži z Midleton Distillery – Ger Buckley (bednář), Brian Nation (distiller neboli palírník) a Billy Leighton (blender neboli mistr míchání whiskey) – na základě svých odborných znalostí a chuťových preferencí.

The Glenlivet Nadurra Oloroso Cask zraje v sudech prvního plnění po oloroso sherry ze Španělska. Tyto sudu propůjčují whisky bohatou vůni, v chuti tóny zralého letního ovoce, které přecházejí do sladkosti čokolády a v závěru lehce náznak koření.

 90 minut řízené degustace s odborným výkladem ambasadora, dopravu a prezentační materiál.

Doporučujeme pro skupinu maximálně 15 osob.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: