Kód: 546

Degustace giny

Neohodnoceno
7 999 Kč 6 610,74 Kč bez DPH

90 minut ve společnosti profesionální gin ambasadorky, která Vás provede světem ginu, nejvíc trendy alkoholové kategorie současnosti.

Náš balíček obsahuje 5 lahví prémiových ginů (Beefeater 24, Beefeater Burrough´s Reserve Edition 2, Plymouth Gin, Monkey 47, Crown Jewel) , 90 minut řízené degustace s odborným výkladem ambasadora, dopravu a prezentační materiál.

Při koupi DEGUSTAČNÍHO BALÍČKU získáváte exkluzivní zážitek pro Vás či Vaše přátele ve Vámi zvoleném prostředí.

Náš ambasador Vás v dohodnutém termínu degustace provede rozmanitým světem chutí ginů spojeném s odborným výkladem obohaceným o málo známé pikanterie jednotlivých vzorků.

Po dobu 1,5hod.degustace se budete velice dobře bavit a poznávat jednotlivé nuance a pokud budete chtít můžeme Vás seznámit i s jednoduchou mixologií.

Pro degustaci budete potřebovat pouze dobrou náladu a příjemný prostor pro max.15 osob. O degustační sklo a potřebné materiály se postará náš ambasador.

Kategorie: Degustace

90 minut ve společnosti profesionální gin ambasadorky, která Vás provede světem ginu, nejvíc trendy alkoholové kategorie současnosti.

Náš balíček obsahuje 5 lahví prémiových ginů:

Beefeater 24 je superprémiový gin s dokonale vyváženou chutí. Obsahuje 12 vysoce kvalitních rostlinných složek, jako jsou například ručně loupané grapefruity, kůra ze sevillských pomerančů nebo japonský čaj Sencha. Díky svému jedinečnému přírodnímu složení je velmi jemný, a dá se proto skvěle využít jako přísada do koktejlů.

Beefeater Burrough’s Reserve Edition 2 je ultraprémiový gin, který vychází z receptu Jamese Burrougha. Edice 2 je pokračovatelem původní receptury Burrough´s Reserve s jediným rozdílem - v druhu sudů, ve kterých odpočívá.

Plymouth Gin je prémiový gin pocházející z Plymouth, přímořského městečka v jihozápadní Anglii, který  byl poprvé vyroben v roce 1793. Jeho unikání receptura vychází ze směsi sedmi přírodních surovin, destilovaných v kombinaci s čistým obilným lihem z Blackfriarské destilerie a měkkou dartmoorskou vodou. Hlavní výrobní surovinou Plymouthu je jalovec dovážený z oblasti bývalé Jugoslávie a Itálie. Přestože tvoří ústřední složku nápoje, jeho chuť není tak výrazná jako u jiných ginů.

Monkey 47 je excentrický gin, který získává svůj jedinečný charakter z bobulí a kořenů rostlin rostoucích ve Schwarzwaldském pohoří, ale také z koření z dálné Indie. Receptura obsahuje celkem 47 bylin, koření, květů a plodů, což z něj dělá naprostý unikát mezi giny.

Crown Jewel navazuje na původní recepturu Beefeateru z roku 1993 a na hlubokou tradici britských korunovačních klenotů umístěných v Tower of London. Tento gin byl v limitované edici znovu vzkříšen na základě poptávky od barmanské komunity.

 90 minut řízené degustace s odborným výkladem ambasadora, dopravu a prezentační materiál.

Doporučujeme pro skupinu maximálně 15 osob.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: