Gravírování
Kód: 576

G.H. Mumm Cordon Rouge 0,75L - sabrage set

Neohodnoceno
2 650 Kč 2 190,08 Kč bez DPH

Otevírání lahve šampaňského MUMM Cordon Rouge se může stát výjimečným zážitkem. MUMM sabrage set, který obsahuje exkluzivní šavli z ušlechtilé oceli Vám umožní otevřít vaši lahev, unikátním způsobem sabrage, jehož historie sahá až do dob napoleonských válek. Pokud si umění sabrage osvojíte, dokážete proměnit vaše oslavy v nezapomenutelné.

MUMM sabrage set obsahuje šampaňské MUMM Cordon Rouge 0,75 l, typické svou rudou stuhou na etiketě, šavli z nerezové oceli a manuál, jak sabrage správně a bezpečně provést.

Mumm Cordon Rouge má jiskrnou slámově žlutou barvu s jemným, pravidelným perlením a s aroma po peckovitém ovoci a křupavé briošce. Jeho chuť je svěží s nádechem vyzrálých citronů. Doznívá harmonicky v citrusovém tónu.

 

Původně německá rodina Mumm, jejíž rodokmen sahá až do 12. století a obsahuje řád baronů a rytířů, začala podnikat s vínem v roce 1761 v Kolíně nad Rýnem. O necelých 70 let později založila firmu ve francouzské Remeši. Od roku 1875 až dodnes využívá označení Cordon Rouge. Po první světové válce byla firma pro svůj německý původ zkonfiskována, roku 1920 se do jejího čela postavil René Lalou, kterému se podařilo ji znovu nastartovat. A to dokonce natolik, že dodnes patří mezi mezi nejúspěšnější výrobce šampaňského na světě a jedny z dodavatelů na anglický královský dvůr.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: